Hans Smink

Sinds mijn pensionering oefen ik mijn hobby’s beeldhouwen en fotografie uit.

Ik ben al jaren lid van het beeldhouwcollectief  “de Steenvrouwe” en heb steeds tijdens de Kunstroute Drechterland, met beelden geëxposeerd.

Omdat ik tegelijk met de Kunstroute Drechterland een uitnodiging heb gekregen om te exposeren in Groningen met beelden vond ik het een mooie gelegenheid om dit jaar tijdens de Kunstroute Drechterland met foto’s te exposeren.

Fotograferen doe ik ook al jaren en dan met name natuur- en landschapsfotografie.

De laatste jaren heeft macrofie ook m’n hart gestolen, het is verbluffend hoe mooi de kleine wereld er uitziet.

Aangezien de biodiversiteit steeds meer in de verdrukking komt probeer ik met fotografie te laten zien hoe mooi de natuur is.

Vooral ook de insecten die een belangrijk onderdeel zijn van de kringloop natuur voor bestuiving en voer voor de vogels.

Ik nodig u van harte uit de expositie te komen bezoeken en te genieten van de foto’s.

vriendelijke groet,

Hans Smink

telf. : 0615105257

email: vogelvrij3@gmail.com

website: www.desteenvrouwe.nl

Expositieadres: Het Streekpunt, Streekweg 220, Hoogkarspel